32. nedeľa cez rok                                                                             8.11.2020

Liturgický prehľad:

Výročie posviacky Lateránskej baziliky, sviatok

Sv. Leva Veľkého, pápeža a uč. Cirkvi, spom.

Sv. Martin z Tours – biskupa, spom.

Sv. Jozafáta – biskupa a muč., spom.

Čas sv. omše

Úmysel

Pondelok   1730

+Kamil Mrník, Anton Luliak a  rodičia z obidvoch strán

Utorok  po pohrebe o 1330

+Milan Janíček

Streda        1730

+Anna Hošmánková

Štvrtok       1730

Poďakovanie za prežitých 70 rokov života a prosba o zdravie a Božie požehnanie pre deti a vnúčatá

Piatok        1730

+Veronika a Ferdinand a duše v očistci

Sobota         705

+František Javorek

Nedeľa        730

Za farníkov

V utorok budú dva pohreby. O 1330 Milan Janíček   a 1430 Anna Hošmánková.

Sv. omše sa opäť budú sláviť v počte 6 osôb. Prednosť účasti majú členovia rodiny, na ktorých úmysel bude obetovaná sv. omša. Každý účastník musí mať aktuálny negatívny test na Covid 19.

V tomto čase starým a chorým budem vysluhovať sviatosti len na požiadanie. ½ hodiny pred sv. omšami budem tiež k dispozícii na spovedanie aj pre tých, ktorí sa nemôžu zúčastniť bohoslužby a udelím tiež sv. prijímanie.

Kto by mal záujem pomodliť sa v kostole, bude otvorený každý deň v čase od 700 - 1700. Dodržujte pritom stanovený počet účastníkov, rozostupy a stanovené predpisy (rúško, dezinfekcia).