2. adventná nedeľa                                                                           6.12.2020

Liturgický prehľad:

Sv. Ambróza – biskupa a uč. Cirkvi, spom.

Nepoškvrnené počatie Panny Márie - slávnosť

Čas sv. omše

Úmysel

Pondelok   1730

+Mária a Alexander Kučík a celá zosnulá rodina

Utorok         730

Za farníkov

Utorok       1730

+Ján Vrábel, Katarína, Jozef, Jozef a Anton

Streda          705

Za zosnulých kňazov diecézy

Štvrtok       1730

+Mária a Jozef Suchobovi, Johana a Jozef Rusnák

Piatok        1730

Za zdravie a Božiu pomoc pre matku, a synov s rodinami

Sobota       1730

+Jozef Dlábik

Nedeľa        730

+Ivan Kučík, rodičia z obidvoch strán a brat František

Nedeľa      1030

Za farníkov

Tento týždeň sú zimné kántrové dni. V piatok zoberieme omšový formulár za upevnenie rodín.

Svätá spoveď tento rok kvôli pandémii nebude mať hromadný charakter, preto bude vhodné, aby ste si to nenechávali na poslednú chvíľu a spovedali sa priebežne počas celého adventu. Spovedať sa bude zatiaľ ½ hodiny pred sv. omšou, neskôr sa v prípade potreby tento čas rozšíri.

Starých a chorých budem spovedať na vašu žiadosť, preto je potrebné nahlásiť ich do budúcej nedele po sv. omšiach v sakristii kostola. Termín spovedania bude vyhlásený na budúcu nedeľu v rámci oznamov.

Na budúcu nedeľu (nie sobotu na vigíliu) bude možné nahlásiť úmysly sv. omší na budúci polrok.

Upratuje 2. skupina.